ŠPIČKOVÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY
ZAVOLEJTE NÁM
+420 731 421 000
0Item(s)

Nemáte žádnou položku v košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Stimulanty

Nastavit sestupně

   

7 položek

 1. Olimp Thermospeed Hardcore 120 caps

  Hledáte opravdu extrémní spalovač? Tak tohle je pro vás to pravé. Olimp Thermospeed Hardcore je spalovač, který vás doslova rozpálí. Účinky tohoto produktu poznáte už po prvním použití! Tohle je produkt, který si oblíbíte!
  549 Kč
 2. 1UP Nutrition Men Pre-workout 500g

  Mnohokrát jsme zkusili nějaký Pre-workout a vždycky fungoval. Ale většinou jen chvíli. Po nějaké době jeho účinky úplně zmizely. Tuhle pecku od 1UP jsme pro vás testovali bezmála dva měsíce. A i po této době cítím stejné nakopnutí jako poprvé. Je to opravdu síla! Během 20 minut po použití se vaše smysly změní! Začnete myslet jen na jednu věc! A to jak ze sebe tu energii dostat! Při cvičení dochází k maximálnímu soustředění! Tento přípravek je rozhodně to nejlepší co jsme kdy zkusili!
  1 199 Kč
 3. 1UP Nutrition L-Carnitine 3000 480ml

  Karnitin je zcela nepostradatelným pomocníkem pro spalování tělesného tuku. Nejenom pomocníkem, ale látkou, která je pro oxidaci (spalování) tuků naprosto nezbytná. Bez přítomnosti karnitinu totiž nespálíte jeden, jediný gram tuku! A my ho pro vás máme ve třech skvělých příchutích a tekuté formě! Samozřejmě od americké značky 1UP, která je nejrychleji rostoucí značkou na trhu! A to jen díky svojí kvalitě, která daleko předčí konkurenci.
  489 Kč
 4. 1UP Nutrition ProTest 60 caps

  Nevěříte testosteronovým doplňkům stravy? My také ne! Proto jsme se rozhodli nabízet pouze tento produkt! Není to klasický testosteron booster. Je to komplex látek, které mají za cíl zvýšit váš výkon a sílu! Unikátní spojení jednotlivých prvků tohoto produktu zajistí, že vaše svaly budou pracovat na maximum.
  859 Kč
 5. Optimum Nutrition Pure CLA 90 caps

  CLA od značky Optimum Nutrition je zdravým tukem. Ano čtete správně. Řadí se mezi omega - 6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví organismus. Pomáhá odbourávat tuky, regeneruje a podporuje svalovou hmotu.
  549 Kč
 6. 1UP Nutrition CLA Softgels 120

  CLA od značky 1UP je zdravým tukem. Ano čtete správně. Řadí se mezi omega - 6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví organismus. Pomáhá odbourávat tuky, regeneruje a podporuje svalovou hmotu.
  319 Kč
 7. 1UP Nutrition Women Pre-Workout 500g

  Mnohokrát jsme zkusili nějaký Pre-workout a vždycky fungoval. Ale většinou jen chvíli. Po nějaké době jeho účinky úplně zmizely. Tuhle pecku od 1UP jsme pro vás testovali bezmála dva měsíce. A i po této době cítím stejné nakopnutí jako poprvé. Je to opravdu síla! Během 20 minut po použití se vaše smysly změní! Začnete myslet jen na jednu věc! A to jak ze sebe tu energii dostat! Při cvičení dochází k maximálnímu soustředění! Tento přípravek je rozhodně to nejlepší co jsme kdy zkusili! A co víc je vytvořen speciálně pro ženy!
  1 199 Kč
Nastavit sestupně

   

7 položek