Dovolte abych nás představil

Jmenuji se Tadeáš. Projekt The Sugar jsme založili společně s mojí partnerkou Simonou a rádi bychom se podělili o náš příběh. 

Proč The Sugar?

Cukry, tuky a bílkoviny jsou základním zdroje energie pro lidské tělo. A právě cukry jsou ty, které většina z nás konzumuje nejvíc. Tak jak se to říká s ohněm. Cukr je dobrý sluha, ale zlý pán. Chceme vám tedy pomocí jednoduchých rad a vysvětlení ukázat, že žít a jíst zdravě, není žádná věda a ani utrpení.

The Sugar není jen další e-shop zaměřený na výživové doplňky

Od útlého dětství jsem se věnoval sportu. Fotbal, veslování, atletika a nakonec hokej. Vystudoval jsem obor management sportu, což zahrnuje anatomii, výživu ve sportu a v neposlední řadě správné provedení pohybových aktivit. Dnes mi znalosti a zkušenosti pomáhají v tom, abych uměl lidem poradit, co je pro ně v oblasti pohybu, stravy a výživy to nejlepší. 

Simona byla odjakživa ten typ, který mohl sníst cokoliv a nešlo to nikde poznat. Stejně jako já považuje pohyb za neodmyslitelnou část života. Před časem ji však začali trápit zdravotní potíže se zažívacím ústrojím. Pohyb byl omezený, absolvovala různá vyšetření a lékaři si bohužel nevěděli rady. Nezbývalo nám tedy nic jiného, než se spolehnout sami na sebe a začít zkoušet jiné možnosti. Správnou úpravou jídelníčku, přidáním doplňků stravy a pohybem jsme dokázali, že zdravý životní styl se stal cestou k úspěchu.

Slýchávali jsme také od lidí v našem okolí, že chtějí poradit a pomoci. Tak jsme začali naše znalosti šířit mezi ostatní. V tomto období se u nás zrodila myšlenka, že bychom mohli pomoci i lidem, kteří nás neznají, nebo dokonce ani neví, že bychom jim mohli pomoci. Nechtěli jsme však pouze poskytovat rady a protože v dnešní době jsou doplňky stravy velmi důležité, rozhodli jsme se nabízet také produkty, které jsou podle nás opravdu užitečné. 

Chceme být jiní než ostatní. Chceme primárně usnadnit práci lidem, kteří se stejně jako většina našich známých před časem, nevyznají v tom co jsou BCAA a k čemu jsou proteinové nápoje, proč by si měli koupit omega 3-6-9 mastné kyseliny, atd. Pomocí jednoduchých kroků, rad a vysvětlení, bychom chtěli pomoci komukoliv, kdo o to bude stát. 

Prozatím jsme pořád na začátku. Spousta věcí je pro nás nových. Objednávky vyřizujeme po večerech, vaše dotazy zodpovídáme na cestě do práce nebo z práce, zboží třídíme o víkendech a balíčky expedujeme v noci. Budeme rádi za pochopení při vyřizování objednávek, případně za vaše podněty a postřehy.

Jsme tu pro Vás a to kdykoliv.

Zkuste se vést našim heslem: "Je to tvé rozhodnutí" a rozhodněte se pro ten správný směr vašeho zdraví!

Děkujeme,

Tadeáš & Simona

Facebook Twitter Google+ Pinterest