1UP

Představujeme vám revoluci ve sportovní suplementaci. Tato výjimečná značka k nám přichází ze Spojených států. A my jsme hrdí na to, že jako jediný v České Republice vám ji můžeme nabídnout.

Nebudu vás trápit, jak tato značka vznikla a ani kdo ji založil. Tyto detaily nejsou důležité. Důvod, proč jsme si ji vybrali je ten, že dělí své produkty pro ženy a pro muže.

Lidské tělo žen a mužů se v mnoha faktorech liší a potřeba různých látek je často jiná. 1UP tedy přišli se sérií suplementů, které rozdělily dle pohlaví a my tento krok velmi oceňujeme.

V naší nabídce není zatím kompletní portfólio všech výrobků. Jak jsme již zmínili, jsme malý začínající podnik.

Pojďme si teda představit, co pro vás máme.

Dámy mají přednost, takže si nejprve ukážeme dámskou řadu:

anlela

Woman Pre-workout 500g

1UP preworkout

Tento nakopávač se na první pohled může zdát příliš drahý, ale je nutné se podívat na obsah. Pokud si tedy spočítáte poměr cena/výkon, pak není lepšího produktu.

Zde je totiž vše v jednom.Obsahuje: Citrulin malát, Carnosyn Beta-alanin, Agmatin sulfát, L-Norvalin, L-Tyrosin, HCL, L-Theanin a Extrakt Rauwolfia.

Může se vám to zdát jako příliš mnoho látek v jednom, ale věřte, že většinu z nich používáte, ale v několika různých výrobcích. To, co si musíte kupovat zvlášť, máte zde v jednom prášku. Stačí jedna dávka 30 minut před výkonem a ihned ucítíte obrovský nárust energie a chuti do cvičení.

Navíc se prodává v několika skvělých příchutích. Každý, kdo tento nakopávač vyzkoušel nám potvrdil, že nic lepšího ještě neměl. Je zde jeden nepopíratelný fakt: Většinu předtréninkových formulí cítíte 3-4x a poté si na něj tělo zvykne. Zde budete cítit efekt i po měsíci používání!

HER BCAA 360g

BCAA HER

BCAA je jedním z nejdůležitějších doplňků při cvičení. To vám jistě potvrdí téměř všichni. Také vám řeknou, že je spousta dalších látek, které tělo potřebuje ke správné regeneraci. A zde je opět 1UP s tímto 4v1. Proč si kupovat několik krabiček a prášků, když můžete mít jeden?

Tento komplex obsahuje BCAA v poměru 3:1:1

3000mg L-Leucin, 1000mg L-Valin a 1000mg L-Izoleucin

K tomu navíc 2000mg hydrolyzovaného kolagenu, který je obzvlášť pro ženy velmi důležitý!

Dále 2000mg L-Glutamin - jedna z nejdůležitějších aminokyselin, která se v běžných BCAA nevyskytuje.

A 280mg Hydratačního komplexu.

Tohle všechno v jedné dávce. Nic víc už nepotřebujete, jelikož zde je vaše dávka regeneračních látek plně zastoupena.

MAKE HER LEAN 60 caps

make her lean

Tento spalovač byl vyvinut speciálně pro ženy. Jak je u 1UP zvykem, dali si zvlášť záležet. Většina spalovačů je v podstatě jen silná káva s extraktem ze zeleného čaje. Ale to, co obsahuje MAKE HER LEAN je něco víc.

Obsah:

Komplex kofeinu (bezvodý kofein) 150 mg Infinergy (Dicaffeine Melate) 50 mg Kofein citrát 50 mg  

Eria Jarensis Extract - Eria Jarensis má celou řadu důležitých funkcí, které jsou rozhodující pro kulturistiku a trénink. Zlepšuje soustředění, náladu a pomáhá snížit chuť k jídlu, působí na bronchodilatanci a snižují úzkost.  

Bílý vrbový kůrový extrakt 25% Salicin - rostlinný extrakt pomáhá urychlit schopnost těla spalovat tuk ředěním krve, což rozšiřuje účinnost jiných termogenních složek, které pomáhají zvyšovat množství spáleného tuku.

Theobromin - Umožňuje cévám přenášet více kyslíku do svalů a dalších různých částí těla.  

L-Theanine - přídavek, který se přirozeně vyskytuje v čajových lístcích. Je to také aminokyselina, u které se ukázalo, že snižuje stres, podporuje zdraví, zvyšuje zaměření a snižuje úzkost  

N Acetyl tyrosin - Tyrosin je aminokyselina potřebná pro produkci epinefrinu a norepinefrinu (adrenální hormony) stejně jako dopamin.  

Higenamine HC1 - Všimnete si zvýšené energie, lepšího dýchání a větší vytrvalosti.

N Methytiramin HC1-Tyramin se v minulosti používá pro zvýšené spalování tuků. Je to methylovaný protějšek, který podporuje nadledvinové účinky.  

Lean BB ™ - Gamma-butyrobetaine Ethyl Ester je složená směs, objevená pro zvýšení konverzace Eedogenně a pro zvýšení přirozené produkce L-karnitinu v těle.  

Paradoxine® - podporuje tukovou termogenezi  

Rauwolfia Vomitoria Extract 90% Rauwolscine - Tato přísada pomáhá zastavit růst tukových buněk a pomáhá snižovat viscerální tuk aka tvrdohlaví tuk.

Jak vidíte tento spalovač je doslova nacpaný různými látkami, které se vzájemně doplňují a jsou velmi důležité při redukci hmotnosti v ženském těle.

Tak to máme sekci pouze pro dámy. Pojďme si tedy představit sekci pro muže!

MEN Pre-workout 500g

menprework

Vyzkoušel jsem spousty nakopávačů, nebo předtréninkových formulí. A pokaždé jsem se cítil velmi nabuzený a nebo napumpovanější. Ale tento pocit po několika použitích zmizel. 1UP je jiný. Používám ho už pár měsíců a musím říct, cítím to stejné, co na začátku. Připadáte si, jako by vás kopla elektřina, vaše tělo náhle dostane obrovské množsví energie a váš mozek zaznamená obrovskou chuť do cvičení. Doslova budete toužit ze sebe dostat vše, co ve vás je! A to i po mnoha použitích. A není to jen můj pocit, dal jsem ho zkusit mnoha přátelům a všichni do jednoho mi potvrdili, že něco takového ještě nezažili a to opakovaně!

Podívejme se tedy, co je uvnitř:

Tento komplex je Vše v jednom! Nic víc už nebudete potřebovat.

Citrulin Malát - pomáhá zvyšovat hladinu oxidu dusnatého, což pomáhá rozšířit vaše krevní cévy a umožňuje dodávání kyslíku a živin do vašich svalů.

Carnosyn Beta Alanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která podporuje sílu a vytrvalost.

Agmatin sulfát (jako AGmass ™) podporuje tvorbu oxidu dusnatého, který pomáhá rozšířit vaše krevní cévy, aby umožnil větší průtok krve a větší množství výživných složek do svalů. To sebou přináši řadu výhod, včetně zlepšené síly, vaskularity a svalové plnosti.  

L-Norvaline - pomáhá dosáhnout maximální napumpovanosti.

L-tyrosin - aminokyselina, která podporuje produkci noradrenalinu a dopaminu, což pomáhá celkové bdělosti, mentálnímu zaměření a snížení stresových hladin.

Kofeinová směs - pomáhá zvýšit intenzitu tréninku v posilovně. Zvýšená intenzita znamená zvýšenou rychlost metabolismu a celkové výdaje na výživu, které mohou pomoci tělu získat maximální využití tuku.

Higenamine HCL - působí jako stimulant, který pomáhá zvýšit zaměření a duševní jasnost

L-Theanin - přírodní látka, která se vyskytuje v čajových lístcích

N-methyltryamin HCL - používá se jako stimulant a zesilovač. 

Extrakt Rauwolfia Vomitoria - blokuje receptory, které typicky zastavují lipolýzu. 

 HIS BCAA 360g

his bcaa

BCAA jsou pro regeneraci velmi důležité. A zde se 1UP stejně jako u verze pro dámy překonal. Chápou totiž, že regenerace je extrémně důležitá a záleží na ni stejně jako na tréninku samotném. Nabízí nejen skvělý komplex, ale také skvělou chuť, která u BCAA často chybí.

4:1:1 Komplex BCAA

4 gramy / 4000 mg L-leucinu - esenciální aminokyselina s rozvětveným řetězcem, hraje zásadní roli při stimulaci syntézy bílkovin, stimulaci růstu, oprav a vytrvalosti svalů. 

1 gram / 1000 mg L-valinu - esenciální aminokyselina, kterou vaše tělo potřebuje pro zdravé fungování buněk a orgánů.

1 gram / 1000 mg L-izoleucinu - esenciální aminokyselina známá svou schopností zlepšovat vytrvalost a napomáhat při opravě a přestavování svalů.

2,5 gramů / 2500 mg L-glutaminu - nejběžnější aminokyselina ve vašich svalech. Pomáhá při budování svalů a syntéze bílkovin. Podporuje zesílení svalové hmoty, zotavení a funkci imunitního systému.  

Komplexní podpora:

500 mg kolagenu - podporuje sílu, tlumení kloubů a pojivovou tkáň. Nabízí podporu specifickou pro funkci a obnovu chrupavky pro celkové zdraví kloubů.  

100 mg kyseliny hyaluronové - působí jako polštář a mazivo v kloubech a jiných tkáních.  

Hydratační komplex:

280 mg Glycogenic Hydration Blend - Obsahuje glycin a SUSTAMINE® (alanyl-L-glutamin) - podporuje rehydrataci, doplnění energie a regeneraci svalů a poskytuje vytrvalost potřebnou pro pokrytí dlouhodobých výkonů.

Sustamine® - dipeptid glutaminu, který poskytuje několik významných výhod, jako je zvýšené zotavení, podpora imunitního systému a zvýšená rychlost metabolismu. 

S touto regenerační formulí nebudete potřebovat další látku. Vaše tělo dostane vše, co potřebuje a to v jedné dávce.

Pro Ripped 60 caps

Proripped

Tak tady je! Spalovač, který vám na břiše vyrýsuje pekáč buchet.:) Už nikdy nebudete chtít jiný, protože po tomto rippedu budete mít na břiše 6-pack a nemyslím tím balík šesti piv. Vaše žíly vám budou chtít doslova vyskočit z těla. 

Komplex kofeinu (bezvodý kofein) 150 mg
Infinergy (Dicaffeine Melate) 50 mg
Kofein citrát 50 mg
 
Eria Jarensis Extract - Eria Jarensis má celou řadu důležitých funkcí, které jsou rozhodující pro kulturistiku a trénink. 
 
Bílý vrbový kůrový extrakt 25% Salicin - rostlinný extrakt Bílá vrbová kůra pomáhá urychlit schopnost těla spalovat tuk ředěním krve.
 
Theobromin - Umožňuje cévám přenášet více kyslíku do svalů a dalších různých částí těla, stejně jako odstraňování kyseliny mléčné a oxidu uhličitého. 
 
L-Theanine - aminokyselina, u které se ukázalo, že snižuje stres, podporuje zdraví, zvyšuje soustředění a snižuje úzkost.
 
N Acetyl tyrosin - aminokyselina potřebná pro produkci epinefrinu a norepinefrinu (adrenální hormony) stejně jako dopamin.
 
Higenamine HC1 - Všimnete si zvýšené energie, lepšího dýchání a větší vytrvalosti.
 
 
Lean BB ™ - Gamma-butyrobetaine Ethyl Ester je složená směs pro zvýšení konverze tuků a pro zvýšení přirozené produkce L-karnitinu v těle.
 
Paradoxine® - podporuje tukovou termogenezi.
 
Rauwolfia Vomitoria Extract 90% Rauwolscine - Tato přísada pomáhá zastavit růst tukových buněk a pomáhá snižovat viscerální tuk aneb tvrdohlavý tuk. 

PRO TEST 60 caps

protest

Chybí vám chuť do cvičení? Máte pocit, že vaše tělo je bez náboje a postrádáte v sobě chlapského ducha? Tento testosteronový zázrak z vás udělá zvíře! Většina testosteronových formulí je založena pouze na látce zvané tribulus terrestris. Zde je však mnoho dalších složek, díky kterým váš testosteron vyletí do nekonečných výšek!

Fenugreet - Zvyšuje a podporuje hladinu volného testosteronu. Zvyšováním a podporou volných hladin testosteronu může jedinec zvýšit svalovou hmotu, sílu a výkon.

L-Citrullin - je aminokyselina, která zlepšuje tok krve v celém těle. Také zvyšuje rezervu živin, které tělo potřebuje k výrobě určitých bílkovin.

Tribulus Terrestris - Bylina používána jako přírodní alternativa k hormonální terapii. Také používáno ke zvýšení atletického výkonu.

Rhodiola Crenulata - používá se pro zvýšení energie, vytrvalosti, síly a duševní schopnosti; a jako takzvaný "adaptogen", který pomáhá tělu přizpůsobit se fyzikálním, chemickým, environmentálním stresům a odolávat jim.

Používá se také pro zlepšení sportovního výkonu, zkrácení doby zotavení po dlouhých trénincích a zlepšení sexuálních funkcí.

Tak jsme si ukázali výrobky, které mají své speciální zaměření. Jsou zde ovšem i látky, které není třeba rozdělovat a mají stejné složení jak pro muže, tak pro ženy.

Pojďme si je tedy ukázat:

L-Carnitine 3000

lcarnitine

Hledáte ideálního pomocníka na zhubnutí? L-Carnitine, to je aminokyselina, kterou potřebujete. Čistý L-karnitin přenáší mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, jako jsou triglyceridy do mitochondrií, kde mohou být oxidovány, aby produkovaly energii. Jinými slovy L-karnitin pomáhá našemu tělu používat tuk jako energii. Karnitin také ukázal, že snižuje únavu a slouží také pro potlačení chuti k jídlu. L-karnitin by proto byl důležitým přínosem pro váš arzenál při dietě. 

CLA 120 softgels

CLA

CLA (CONJUGATED LINOLEIC ACID) Konjugovaná kyselina linolová  od značky 1UP je zdravým tukem. Ano čtete správně. Řadí se mezi omega - 6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravý organismus. Pomáhá odbourávat tuky, regeneruje a podporuje svalovou hmotu. CLA je doplněk stravy pro lepší odbourání tuků a regeneraci.

A jsme u konce. Představili jsme vám naši současnou nabídku produktů od společnosti 1UP Nutrition.  

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest